قوانین و مقررات استفاده از سایت

• ورود کاربران به وب‌سایت تیومارکت به معنای آگاهی داشتن و پذیرفتن شرایط و قوانین و اطلاع داشتن از نحوه استفاده از سرویس‌ها و خدمات سایتتیومارکت است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش و خرید نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است. توجه داشته باشید کلیه شرایط و رویه‌های تیومارکت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد. تیومارکت به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات و سرویس های سایت استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و متعهد می شود که از آن محافظت می‌کنددر این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‌تر و امن‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در تیومارکت، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای تیومارکت محفوظ است. تیومارکت در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت و استفاده از تیومارکت می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

شرایط ارسال:

• هدف ما این است که بهترین گزینه های حمل و نقل را بدون توجه به جایی که شما زندگی میکنید را داشته باشیم محدوده زمانی برای تخویل سفارش به دو دسته تقسیم میشود :

زمان پردازش :

که شامل تایید سفارش اعتبار کیفیت و بسته بندی کلیه سفارشات حداکثر تا 24 ساعت پس از سفارش به مشتری فرستاده میشود.

زمان حمل و نقل :

که زمان ارسال از درب انبار تا مقصد میباشد که بستگی به نوع ارسال تیپاکس یا باربری یا سایر گزینه ای انتخابی مشتری بین 3 تا 5 روز طول خواهد کشید. روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌شوند. تیومارکت به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌گذاری می‌دهد.